Promo 20230522 konferencja
22. maja 2023

Z dumą informujemy, że jesteśmy Sponsorem Srebrnym XXI Międzynarodowej konferencji, wystawy i pokazów technologii INŻYNIERIA BEZWYKOPOWA - #IB2023.

Największe w Europie Środkowo-Wschodniej spotkanie branżowe firm i ekspertów zajmujących się technologiami bezwykopowymi odbędzie się w dniach 13-15 czerwca 2023 r. w Tomaszowicach pod Krakowem.

Warto spotkać się, by dyskutować na ważne dla branży tematy oraz inspirować się najnowszymi rozwiązaniami i trendami. Dla tych, którzy nie będą w stanie dotrzeć na Konferencję osobiście, wydarzenie zostanie udostępnione online za pośrednictwem platformy Akademia Inżynieria.com.

Agenda Konferencji została ułożona tak, by dostarczyć uczestnikom eksperckiej wiedzy, umożliwiającej podejmowanie w pracy zawodowej najlepszych decyzji. Przewidziano prelekcje, warsztaty praktyczne oraz panele dyskusyjne. Nie zabraknie także pokazów technologii, a przez cały czas trwania konferencji otwarta będzie wystawa stoisk branżowych.

Podczas uroczystej gali nastąpi wręczenie prestiżowych nagród Tytan 2023, przyznawanych za najciekawsze realizacje projektów w branży inżynierii bezwykopowej.

Wraz z Organizatorem – Wydawnictwem Inżynieria Sp. z o.o.serdecznie zapraszamy do udziału w Konferencji. Spotkajmy się na naszym dorocznym, branżowym święcie!

 
Agenda oraz szczegóły dostępne na stronie:

https://konferencje.inzynieria.com/ib2023


Rejestracja:

https://bit.ly/IB2023_rejestracja